Breaking News :

nothing found
3 grudnia 2021

Zarządzanie, finanse i marketing w ochronie zdrowia – Konferencja naukowo-szkoleniowa

16 kwietnia w Warszawie (Hotel Marriott) odbędzie się IX edycja Konferencji „Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia. W trosce o zdrowsze społeczeństwo”.

Pod tym szyldem kryją się Konferencje poświęcone rozwiązaniom systemowym na rynku ochrony zdrowia, ideom społeczeństwa informacyjnego w medycynie oraz szeroko pojętemu zagadnieniu e-zdrowia.

Wiosenna edycja będzie oscylować przede wszystkim wokół tematyki ekonomiki w ochronie zdrowia i racjonalizacji kosztów funkcjonowania placówek medycznych. Sesje tematycznie merytorycznie skupią się na najbardziej aktualnych i interesujących tematach, jak: marketing usług medycznych, bezpieczeństwo danych medycznych i finansowanie inwestycji ze środków funduszy europejskich.

W tym ważnym wydarzeniu weźmie udział około 500 gości, przedstawicieli świata medycyny i farmacji, menedżerów w opiece zdrowotnej, lekarzy, reprezentantów organizacji rządowych i pozarządowych. Poza częścią główną, w której będziemy gościć m.in. Dyrektor Biura WHO w Polsce, Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej, Dyrektora Centrum Systemów Informacyjnych w Ochronie Zdrowia, uczestnicy będą mogli wziąć udział w 4 sesjach szkoleniowych.

Wstęp na Konferencję jest bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie internetowej www.osoz.pl/konf. Na portalu można również znaleźć aktualny harmonogram oraz listę prelegentów. Goście Konferencji otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Tegoroczna edycja Konferencji będzie połączona z Galą rozdania nagród w Konkursie LIDERZY OSOZ 2008 oraz uroczystym bankietem.

Konferencje OSOZ to cenione w środowisku medycznym spotkania menedżerów i pracowników ochrony zdrowia zainteresowanych zdobywaniem wiedzy na temat nowoczesnych metod zarządzania i profilaktyki, związanych z ideą e-zdrowia. W 2008r. odbyło się łącznie pięć Konferencji OSOZ, w których łącznie wzięło udział ponad 1300 osób. Każdorazowo Konferencja odbywała się pod patronatem honorowym Ministerstwa Zdrowia.

Read Previous

Konferencja KRAKMEDICA 2008

Read Next

Zgromadzenie Delegatów OSSN