Breaking News :

nothing found
2 sierpnia 2021

XIV Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa – „Unieszkodliwianie odpadów medycznych”

24-25 maja 2007 r. – Hotel Campanile, Poznań

XIV Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa „Unieszkodliwianie odpadów medycznych”
24-25 maja 2007 r. Hotel Campanile, Poznań

Ogólnopolska Konferencja „Unieszkodliwianie odpadów medycznych” jest cyklicznym spotkaniem specjalistów z branży. Co roku prezentujemy na niej aktualne zagadnienia związane z problematyką odpadów medycznych w jednostkach służby zdrowia.

Do udziału w tegorocznej edycji Konferencji, zaproszony został przedstawiciel Ministerstwa Środowiska, który przedstawi stan formalno-prawny gospodarki odpadami medycznymi w Polsce. Podczas spotkania swoje stanowisko dotyczące kontroli w jednostkach służby zdrowia zaprezentują Państwu specjaliści z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska i Sanepidu. Podjęty zostanie temat energetycznego wykorzystania odpadów medycznych oraz możliwości uzyskania dotacji z Unii Europejskiej. Przedstawimy również praktyczne rozwiązania problemów w zakresie alternatywnych metod gospodarowania odpadami medycznymi, a także eksploatacji instalacji termicznego unieszkodliwiania odpadów medycznych, które funkcjonują w Polsce.

Uczestnikami konferencji będą przedstawiciele jednostek służby zdrowia oraz firm zajmujących się gospodarką odpadami niebezpiecznymi.

więcej informacji:

Zaproszenie i karta zgłoszenia

Read Previous

IV Edycja Konferencji z Cyklu „MENEDŻER SŁUŻBY ZDROWIA”

Read Next

Lekarze strajkują – STANOWISKO KPP