Breaking News :

nothing found
16 kwietnia 2021

Webinar: Skuteczna dezynfekcja UVC – korzyści systemowe (18/03/2021)

Wspólnie z członkiem wspierającym Eco Light Biosafety Technology zapraszamy na webinarium „Skuteczna dezynfekcja UVC – korzyści systemowe”, adresowane do dyrektorów szpitali, dyrektorów medycznych, kierowników działów Epidemiologii i Zakażeń szpitalnych oraz Aparatury Medycznej.

Łączy nas wspólna wizja bezpiecznego szpitala XXI w. gdzie najnowsza technologia dezynfekcyjna oferuje wymierne oszczędności przy zachowaniu prostej obsługi i pełnego bezpieczeństwa dla personelu, pacjentów, wyposażenia i aparatury.
Ogromny postęp technologiczny, który dokonał się w ostatnich latach uczynił z technologii UV-C potężny oręż przeciwko wszelkim drobnoustrojom.
Jednym z naszych priorytetem jest transfer wiedzy i zapoznanie menadżerów służby zdrowia oraz służby odpowiedzialne za nadzór epidemiologiczny z nową technologią oraz wskazanie korzyści w ujęciu czasu, budżetu i zasobów ludzkich wynikających z wdrożenia innowacyjnych rozwiązań technicznych.

W agendzie webinaru jest przedstawienie technologii UV-C na tle aktualnie stosowanych w szpitalach metod dezynfekcji zestawione z wynikami wiarygodnych badań skuteczności biobójczej.
Ponadto, zaprezentujemy Państwo innowacyjne roboty OCTA UV-System o udokumentowanej skuteczności, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie na najwyższej jakości urządzenia do dezynfekcji powierzchni i powietrza bez potrzeby stosowania jakichkolwiek czynników biobójczych.
Uczestnikom webinariów stworzymy możliwość testowania robotów w warunkach szpitalnych.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza Zoom:
Czwartek, 18 marca br. godz. 18.00

0 Reviews