Breaking News :

nothing found
3 grudnia 2021

Transmisja on-line konferencji w CKR

22 listopada w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się Sympozjum Naukowe, którego tematami będą:

–  Wskazania i przeciwwskazania do rehabilitacji osób z chorobami kręgosłupa. Aspekty ogólne oraz prezentacja wybranych przypadków.

–  Aspekty kliniczne badań przy użyciu rezonansu magnetycznego. Prezentacja wybranych przypadków klinicznych.

W trakcie Sympozjum obchodzony będzie:

–  Jubileusz 50-lecia pracy w zawodzie lekarza oraz 60-lecia pracy w ochronie zdrowia Prof. dr hab. n. med. Jerzego Kiwerskiego.

W związku z ogromnym zainteresowaniem Sympozjum oraz brakiem wolnych miejsc Centrum Kompleksowej Rehabilitacji zaprasza osoby zainteresowane do obejrzenia transmisji on-line, która dostępna będzie dnia 22 listopada 2013 r. w godz. 11.00-18.00 na stronie głównej  www.ckr.pl

Program sympozjum dostępny jest na stronie: http://ckr.pl/o-nas/sympozja-naukowe/2013-2/

Patroni honorowi:

–  Pracodawcy RP

–  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych

Patronat naukowy:

–  Polskie Towarzystwo Rehabilitacji

Partner:

–  Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska

Patroni medialni:

–  Redakcja pisma „Rynek zdrowia” oraz portalu www.rynekzdrowia.pl

–  Redakcja pisma „Świat lekarza” oraz portalu www.nazdrowie.pl

–  Redakcja pisma „Służba zdrowia” oraz portalu www.medexpess.pl

Sponsorzy:

Sponsor Złoty: Polpharma

Sponsor Srebrny: SHIM-MED Polska

Sponsorzy Brązowi: Has-Med, BTL Polska, Eres-Medical, Gabos, Rottapharm Madaus

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie jest ośrodkiem wyspecjalizowanym w leczeniu schorzeń narządu ruchu – oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie.

W ośrodku wykonać można badania obrazowe takie jak: rezonans magnetyczny, USG, RTG, badania densytometryczne. Skorzystać można ze specjalistycznych konsultacji lekarskich oraz leczenia operacyjnego lub zachowawczego. W Oddziale Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa wykonywane są m.in. endoprotezoplastyki stawów oraz operacje kręgosłupa metodami klasycznymi oraz małoinwazyjnymi. Pacjenci korzystać mogą z pełnego zakresu rehabilitacji narządu ruchu oraz neurologicznej (w systemie stacjonarnym, dziennym ambulatoryjnym i domowym), kriokomory i pływalni. CKR posiada cztery filie – trzy Przychodnie Rehabilitacyjne w Warszawie i jedną we Wrocławiu.

Oprócz działalności medycznej ośrodek prowadzi m.in. działalność naukową.  Istotnym jej elementem jest coroczna organizacja sympozjów naukowych, skierowanych do lekarzy, fizjoterapeutów oraz kadry zarządzającej placówkami medycznymi. Wydarzenia te są okazją do zaprezentowania osiągnięć CKR, wymiany wiedzy i doświadczeń, popularyzacji nowości naukowych. Co roku cieszą się dużym zainteresowanie zarówno wśród uczestników, jak
i mediów branżowych.

Więcej na www.ckr.pl

Read Previous

OSSP partnerem forum klastra MediVite

Read Next

Wizyta dziennikarzy z Ukrainy