Systemy i technologie do zarządzania szpitalem/przychodnią” -15 kwietnia 2014 r.

Z dnia: 26 marca 2014

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych objęło patronatem konferencję „Systemy i technologie do zarządzania szpitalem/przychodnią”, która odbędzie się 15 kwietnia 2014 r. , w Warszawie.

Unowocześnij swoją placówkę medyczną już dziś! Nowoczesne systemy i technologie wykorzystywane w placówkach ochrony zdrowia zwiększają ich efektywność, podnoszą konkurencyjność, a przede wszystkim zwiększają bezpieczeństwo pacjenta, który liczy na natychmiastową reakcję, interwencję oraz fachową opiekę ze strony pracowników instytucji ochrony zdrowia. Postęp technologiczny pozwala na sprawne wykonywanie poszczególnych zadań – a przecież czas w szpitalu jest bezcenny.

Zapoznaj się z najnowszymi trendami!

Dowiedz się jak zwiększyć efektywność Twojej placówki medycznej!

Weź udział w VI edycji konferencji poświęconej systemom i technologiom do zarządzania placówkami ochrony zdrowia.

Zapraszamy do udziału !

OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SZPITALI PRYWATNYCH