OSSP objęło patronatem Forum Kady Zarządzającej w Ochronie Zdrowia

Z dnia: 20 stycznia 2019

! DLA ZAREJESTROWANYCH OSÓB NA HASŁO PATRONA UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST DARMOWY !

Wystarczy podczas rejestracji podać hasło ‘’OSSP’’. Rejestracja na poszczególne wydarzenia dostępna pod linkiem – www.ibfgroup.pl w zakładce ‘’konferencje’’.

Kogo zapraszamy na konferencje?

Dyrektorów szpitali i wszystkich publicznych placówek służby zdrowia, lekarzy, managerów ochrony zdrowia, pielęgniarki i pielęgniarzy, ratowników medycznych, właścicieli prywatnych klinik i gabinetów medycznych, kadrę zarządzającą placówkami medycznymi oraz wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania w ochronie zdrowia i chcących poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Jakie tematy zostaną poruszone?

W ramach całego cyklu zostaną poruszone przez naszych wybitnych ekspertów między innymi tematy dotyczące zmian w służbie zdrowia planowanych przez Ministerstwo na 2019 rok, praw pacjenta oraz praw lekarza, zmian związanych z RODO, marketingu medycznego, innowacji technologicznych w medycynie, optymalizacji kosztów w służbie zdrowia oraz wiele, wiele więcej.

Dokładna agenda zostanie przesłana bliżej terminu wydarzenia.

Każdemu uczestnikowi przysługuje poczęstunek, możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami w kuluarach, udział we wszystkich wykładach, certyfikat uczestnictwa (wydawany na życzenie i wysyłany pocztą po konferencji).

W ramach cyklu Innova Med zrealizowaliśmy już ponad 100 spotkań w całej Polsce w ciągu dwóch lat, na których zjawiło się ponad 3000 zadowolonych klientów.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.ibfgroup.pl

OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SZPITALI PRYWATNYCH
Perkuna 24, 81-523 Gdynia