Konferencja pod patronatem OSSP

Z dnia: 25 lutego 2012

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Publicznych objęło patronatem konferencję pt : „II Krajowe Forum Menedżerów ZOZ – MEDIMANAGER 2012”.
Poniżej zaproszenie ze szczegółowymi informacjami.

Europejskie Centrum Biznesu, oraz Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka zapraszają na

28 marca 2012, Hotel Marriott, Warszawa

Tematem przewodnim drugiej edycji Forum jest

„Finansowanie działalności szpitali, oraz udzielanie w nich świadczeń zdrowotnych”.

Podczas Konferencji zostaną zaprezentowane praktyczne aspekty w/w zagadnienia zobrazowane odpowiednimi przykładami. Eksperci Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka współpracują również z wiodącymi doradcami ekonomicznymi świadczącymi usługi dla ochrony zdrowia, dzięki czemu nasze projekty zawsze uwzględniają biznesową wykonalność proponowanych rozwiązań.

Forum adresowane jest do:

• Decydentów w jednostkach samorządu terytorialnego odpowiedzialnych za zagadnienia z zakresu ochrony zdrowia;
  • Dyrektorów i kadry menedżerskiej podmiotów leczniczych (publicznych oraz sprywatyzowanych);
  • Kadry zarządzającej zakładami ubezpieczeń;
  • Przedstawicieli podmitów zainteresowanych inwestycjmi szpitalnymi w Polsce