Konferencja pod patronatem OSSP

Z dnia: 13 marca 2013

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „IT w Służbie Zdrowia„, która odbędzie się 26.03.2013 we Wrocławiu, w hotelu Orbis.
Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej.

Tematy prezentacji:

Bariery we wdrażaniu procesów informatyzacji w podmiotach medycznych. (Krzysztof Macha, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych)

Procesy biznesowe, integracja, bezpieczeństwo a nowe uwarunkowania prawne dla rynku medycznego. (Marek Sokołowski, Oracle Polska)
System e-WUŚ- fakty i mity. (Tomasz Krawczyk, Naczelnik Wydziału Informatyki OZ w Łodzi, Narodowy Fundusz Zdrowia)
Finansowanie Zewnętrzne dla Służby zdrowia. Najlepsze praktyki – możliwości ubiegania się o środki w 2013r. (Instytut Zarządzania i Samorządności)

Minimalne wymagania dotyczące bezpieczeństwa informacji. (Krajowe Ramy Interoperacyjności). Dodatkowe wymogi i korzyści z ISO 27001.(Piotr Dzwonkowski, niezależny ekspert)
Elektroniczna dokumentacja medyczna- wyzwanie dla usługodawców. (Kazimierz Frączkowski, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia)

Wiarygodność wpisów w elektronicznej dokumentacji medycznej (rozliczalność) – podpis elektroniczny w dokumentacji medycznej: ustawowy czy rzeczowa potrzeba? (Agnieszka Sieńko, radca prawny)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy wcześniejsza rejestracja na stronie: http://sdcenter.pl/rejestracja-sluzbazdrowia_26-2013

link do strony wydarzenia

Kontakt: