Konferencja OSSN 29 maja 2006 r.

Z dnia: 9 maja 2006

PROGRAM KONFERENCJI OSSN
Gdynia, 29 maja 2006 r.
Sala Konferencyjna Hotelu Kuracyjnego,
Al. Zwycięstwa 255, Gdynia.

• Przywitanie gości, początek obrad – A. Sokołowski.
  • Sprawa udziału OSSN wraz z Ogólnopolskim Związkiem Pracodawców Prywatnej Służby Zdrowia w Konfederacji Pracodawców Prywatnych – A. Sokołowski
  • Sytuacja finansowa OSSN – A. Sokołowski.
  • Nasze oczekiwania w stosunku do organizatorów ochrony zdrowia po spotkaniach z Ministrem Zdrowia i Prezesem NFZ – dr M. Kamiński.
  • Sprawozdanie ze Zjazdu UEHP które odbyło się w Rzymie – Z. Kowalczyk.
  • Reakcja Oddziałów Wojewódzkich NFZ na pismo z dnia 18.11.05 dot. kontraktów członków OSSN z NFZ na rok 2006.
  • Omówienie ankiet przygotowanych przez OSSN, a opracowanych przez Prezesa Centrum Medycznego MAVIT dr A. Mądralę.
  • Tworzenie ośrodków medycyny olimpijskiej jako programu PKOL – dr A. Mądrala.

12.00-12.15 przerwa kawowa

• Wystąpienie przedstawiciela Stowarzyszenia Niepublicznych Szpitali samorządowych (projekt).
  • „Strategia zarządzania jakością w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej” – Izabela Witczak.
  • Ubezpieczenia w aspekcie nowej umowy ubezpieczeniowej – S. Spodzieja.
  • Wystąpienie przedstawiciela CIGNA STU dotyczące pilotowania programu ubezpieczeniowego dla szpitali zrzeszonych w OSSN.
  • Podyplomowe studia menedżerskie – Prof. Roman Głowacki.

13.00-14.00 przerwa obiadowa (koszt własny)

• „Jak uzyskać większy komfort dla pacjenta i wrażenie wysokiej jakości usług w świadomości klientów ? Prezentacja produktów i usług kompleksowych w ramach Programu serdecznego Przyjaciela” – CARTAY S.A. – Prezes Jose Ramón Saiz de Soto
  • „Jak wspomóc planowanie i kontrolę budżetu w jednostkach medycznych wyspecjalizowanym systemem informatycznym? – prezentacja doświadczeń z polskiego rynku” – Controlling Systems Sp. z o.o.
  • Wolne wnioski – dyskusja.
  • Zakończenie obrad
OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SZPITALI PRYWATNYCH