Breaking News :

nothing found
19 stycznia 2022

Konferencja KRAKMEDICA 2008

20-21 listopada 2008 r., Bronisławów
Krakmedica to jedyna w Polsce konferencja, która w całości poświęcona jest marketingowi medycznemu.

Okolice Warszawy – do Bronisławowa.

Krakmedica to jedyna w Polsce konferencja, która w całości poświęcona jest marketingowi medycznemu. Jej celem jest szerokie zaprezentowanie nowoczesnych narzędzi Public Relations i marketingu oraz możliwości ich wykorzystania w sektorze usług medycznych. To swego rodzaju „przewodnik po marketingu” dla osób, które pełnią kierownicze stanowiska w publicznych i niepublicznych placówkach medycznych, kierowników i pracowników działów marketingu i Public Relations oraz samych lekarzy.

W tym roku Krakmedica odbędzie się w hotelu Magellan w Bronisławowie kolo Warszawy. Jak co roku, nie zabraknie na niej znakomitych prelegentów, którzy przybliżą uczestnikom warunki dobrego funkcjonowania współczesnej placówki medycznej. Wśród zaproszonych przez nas gości, znajdują się autorytety z dziedziny marketingu, Public Relations, prawa prasowego oraz treningu umiejętności.

Wszystkich, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w IV Dniach Marketingu Medycznego Krakmedica 2008 zapraszamy do odwiedzenia strony www.krakmedica.pl i zapoznania się ze szczegółowym programem i kartą zgłoszeniową konferencji.

Read Previous

OSSN nawiązało wsółpracę z firmą MALINOWSKI & PARTNERS

Read Next

Zarządzanie, finanse i marketing w ochronie zdrowia – Konferencja naukowo-szkoleniowa