Breaking News :

nothing found
26 września 2020

Dzień Otwarty Szpitala Bonifratrów w Katowicach

Dzień Otwarty Szpitala Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach odbył się w niedzielę 27 września 2015 r.

Jak co roku, na mieszkańców Katowic czekały liczne atrakcje, m.in. darmowe porady i badania, stoiska informacyjne, wykłady, zwiedzanie szpitala z wraz z kaplicą, której przywrócono pierwotny wystrój.

Każdy Gość otrzymał pamiątkowe zdjęcie wykonane w specjalnej fotobudce. Podczas siódmej już edycji Dnia Otwartego zainteresowani mogli uczestniczyć w wykładach z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia oraz bonifraterskiego Wolontariatu. Zespół Ratownictwa Medycznego uczył jak udzielać pierwszej pomocy. Uczestnicy mogli nabyć znane i cenione ziołolecznicze preparaty bonifraterskie. Organizatorzy przygotowali również kiermasz prac plastycznych Warsztatu Terapii Zajęciowej DPS Konwentu Bonifratrów w Zebrzydowicach oraz poczęstunek dla wszystkich Gości (gorący posiłek, kawa, herbata).

Dzień Otwarty 2015

Read Previous