Breaking News :

nothing found
26 listopada 2020

Dobre Praktyki w czasie epidemii i po niej

Pandemia Covid 19 jaka dotknęła świat, przysporzyła Członkom Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych dużo problemów finansowych, organizacyjnych, medycznych oraz prawnych. Postanowiliśmy więc w jednym miejscu zgromadzić uwagi i zalecenia dobrych praktyk w kilku dziedzinach. Materiał ten traktujemy jako wkład w ogólną dyskusję na temat, jak po doświadczeniach pierwszej połowy 2020 roku należałoby zmienić wewnętrzną organizację szpitali oraz ich kontakty zewnętrzne. Zwracamy uwagę nie tylko na bezpieczeństwo pacjentów, ale i personelu medycznego. Posiłkujemy się też doświadczeniami prywatnych szpitali w Europie (np. SanRafael w Mediolanie), jako że jesteśmy (jako OSSP) od wielu lat członkiem Europejskiej Unii Szpitali Prywatnych.

Read Previous

W jaki sposób finansować ze środków publicznych prywatne placówki medyczne?